Cervo Garderoba Komoda (85x101x40) MC Akcent
Opis
Cervo Garderoba
Specyfikacja:
- Szerokość: 85cm
- Wysokość: 101cm
- Głębokość: 40cm
- 2 drzwi
- 2 szuflady
- Wykończenie: lakier biały mat
- Wykończenie nóg: nogi dąb lity
- Aplikacje: okleina naturalna dębowa


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 85cm |
| Wysokość | 101cm |
| Głębokość | 40cm |
| Drzwi | 2 |
| Szuflady | 2 |
| Nogi | dąb lity |
| Aplikacje | okleina naturalna dębowa |
| Wykończenie | lakier biały mat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.