Ice Szafka RTV z wnęką (139x44x43) MC Akcent
Opis
Szafka RTV Ice
Specyfikacja:
- Szerokość: 139cm
- Wysokość: 44cm
- Głębokość: 43cm
- 2 drzwi
- Wnęka z przepustem kablowym i półką
- Front: lakier biały wysoki połysk
- Korpus: lakier biały wysoki połysk


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 139cm |
| Wysokość | 44cm |
| Głębokość | 43cm |
| Drzwi | 2 |
| Półka | 1 |
| Front | lakier biały wysoki połysk |
| Korpus | lakier biały wysoki połysk |
| Dodatkowe informacje | wnęka z przepustem kablowym i półką |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.