Jupiter Komoda niska 1D2S (182x63x44) MC Akcent
Opis
Komoda niska 1D2S Jupiter
Specyfikacja:
- Szerokość: 182cm
- Wysokość: 63cm
- Głębokość: 44cm
- 1 drzwi
- 2 szuflady
- 1 półka
- Front: lakier biały połysk
- Korpus: lakier biały połysk

*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 182cm |
| Wysokość | 63cm |
| Głębokość | 44cm |
| Drzwi | 1 |
| Szuflady | 2 |
| Półka | 1 |
| Front | lakier biały połysk |
| Korpus | lakier biały połysk |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.