Marsala Narożnik z funkcją spania (284x96x216) Meblomak
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narożnik Marsala
Specyfikacja:
- Szerokość: 284cm
- Wysokość: 96cm
- Głębokość: 216cm
- Wysokość siedziska: 45cm
- Pojemnik na pościel
- Regulowane zagłówki
- Podręczny schowek z boczku
- Funkcja spania (pow. spania - 146x214cm)
- Wykończenie: tkanina Vena 19 (GC T1)
- Konfiguracja modelu: DPL - NM - 2,5RP - BaP
Ze względu na warunki oświetlenia, aparat oraz konfigurację ekranu monitora, rzeczywiste wybarwienie może nieznacznie odbiegać od kolorów przedstawionych na zdjęciach.





*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 284cm |
| Wysokość | 96cm |
| Głębokość | 216cm |
| Wysokość siedziska | 45cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 146x214cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Podręczny schowek | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.