Materac MATERASSO Natur Biogreen 200x200 Promocja
Opis
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Bardzo komfortowy materac wykonany w technologii monobloku z naturalnej pianki EVOGREEN, profilowany z obu stron w celu lepszej wentylacji oraz ergonomicznego strefowania. W strefie barków poprzecznie perforowany, co zapewnia lepsze dopasowanie do ciała podczas snu na boku. Materac odpowiedni również do stelaży regulowanych.
Pokrowiec AVOCADO, skutecznie odprowadzający wilgoć, tworzy świeże i zdrowe środowisko snu. Pikowany komfortową pianką zapewnia wysoki komfort w kontakcie ze skórą. Spośród szerokiej gamy pokrowców wyróżnia się wyjątkowo delikatną i miękką powierzchnią, niezwykle przyjemną w dotyku. Możliwość prania ręcznego do 30°C. Tkanina Avocado wspiera efektywny wypoczynek, dzięki któremu budzisz się rano świeży, wypoczęty i pełen energii.
| 20 cm | 7 | 150 kg | |
| Wysokość | Fyziosystem | Obciążenie | Twardość |
Pokrowiec materaca
• zdejmowany pokrowiec: AVOCADO - gramatura 365 g/m2, pikowany z pianką wysokoelastyczną – 2 cm + pikowany włóknem klimatyzującym 100 g/m2, pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2
Rdzeń materaca- naturalna, wysokoelastyczna piana EVOGREEN
Parametry techniczne
| Kolekcja | Materasso |
| Wysokość | 20 cm |
| Twardość | |
| Fyziosystem | 7 liczba stref sztywności |
| Obciążenie | 150 kg |
| Rodzaj stelaża | Tak |
| Pokrowiec pralny | Tak, 60°C |
| Problemy zdrowotne | Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się |
| Gwarancja (roku) | 10 |
| Kategoria |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.