Max XIX Kanapa z trzema zagłówkami (222x90/102x110) Unimebel
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Max XIX
Specyfikacja:
- Szerokość: 222cm
- Wysokość: 90cm (102cm z zagłówkami)
- Głębokość: 110cm
- Głębokość siedziska: 74cm
- Wysokość siedziska: 44cm
- Sprężyny faliste
- Bonell - sprężyste siedzenie
- Funkcja spania
- Pojemnik na pościel
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada przykładowe wykończenie.
Cena bazowa dotyczy tapicerki z grupy A.
Sprawdź nasze konfiguracje - wybierz wykończenie odpowiednie dla siebie.


Funkcja spania
Gdy zapragniesz więcej miejsca, sięgnij po nie! Mebel został wyposażony w mechanizm który pozwoli Ci w kilka sekund zmienić swoją wersalkę w miejsce do spania, gdy tylko znurzy Cię sen. Śpij w wygodnej dla siebie pozycji kiedy tylko zechcesz!
Powierzchnia spania: 191x151cm



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 222cm |
| Wysokość | 90cm/102cm |
| Głębokość | 110cm |
| Głębokość siedziska | 74cm |
| Wysokość siedziska | 44cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 191x151cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.