Narożnik Luno (288/172x95x103) Unimebel
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narożnik Luno
Specyfikacja:
- Szerokość: 288cm / 172cm
- Wysokość: 95cm
- Głębokość: 103cm
- Wysokość siedziska: 46cm
- Głębokość siedziska: 55cm
- Regulowane zagłówki
- Odchylane boczki
- Sprężyny faliste
- Bonell - sprężyste siedzenie
- Funkcja spania (pow. leżenia: 230x115cm)
- Pojemnik na pościel
- Dostępna wersja lewostronna i prawostronna
- Konfiguracja modelu: REC.PJ/2F
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada przykładowe wykończenie.
Cena bazowa dotyczy tapicerki z grupy A.
Sprawdź nasze konfiguracje - wybierz wykończenie odpowiednie dla siebie.





*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 288cm / 172cm |
| Wysokość | 95cm |
| Głębokość | 103cm |
| Głębokość siedziska | 55cm |
| Wysokość siedziska | 46cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 230x115cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Ruchome zagłówki | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.