Nia Garderoba Komoda wąska lewa 85 (58x95x40) MC Akcent
Opis
Nia Garderoba
Specyfikacja:
- Szerokość: 58cm
- Wysokość: 95cm
- Głębokość: 40cm
- Korpus: laminat biały
- Front: laminat biały
- Aplikacje: laminat dąb wotan



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 58cm |
| Wysokość | 95cm |
| Głębokość | 40cm |
| Drzwi | 1 |
| Szuflady | 1 |
| Półka | 3 |
| Front | laminat biały |
| Korpus | laminat biały |
| Aplikacje | laminat dąb wotan |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.