Pedro Wersalka (201x100x91) Unimebel
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pedro
Specyfikacja:
- Szerokość: 201cm
- Wysokość: 100cm
- Głębokość: 91cm
- Głębokość siedziska: 58cm
- Wysokość siedziska: 45cm
- Sprężyny faliste
- Pianka wysoko-odbojowa
- Pojemnik na pościel
- Funkcja spania
Przy zakupie wersalki i dwóch fotelów z kolekcji Pedro poduszki dekoracyjne za darmo!
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada przykładowe wykończenie.
Cena bazowa dotyczy tapicerki z grupy A.
Sprawdź nasze konfiguracje - wybierz wykończenie odpowiednie dla siebie.


Funkcja spania
Gdy zapragniesz więcej miejsca, sięgnij po nie! Mebel został wyposażony w mechanizm który pozwoli Ci w kilka sekund zmienić swoją wersalkę w miejsce do spania, gdy tylko znurzy Cię sen. Śpij w wygodnej dla siebie pozycji kiedy tylko zechcesz!
Powierzchnia spania: 188x130cm



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 201cm |
| Wysokość | 100cm |
| Głębokość | 91cm |
| Głębokość siedziska | 58cm |
| Wysokość siedziska | 45cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 188x130cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.