Solano Wersalka (216x90x95) Unimebel
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Solano
Specyfikacja:
- Szerokość: 216cm
- Wysokość: 90cm
- Głębokość: 95cm
- Głębokość siedziska: 58cm
- Wysokość siedziska: 45cm
- Sprężyny faliste
- Bonell - sprężyste siedzenie
- Funkcja spania
- Pojemnik na pościel
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada przykładowe wykończenie.
Cena bazowa dotyczy tapicerki z grupy A.
Sprawdź nasze konfiguracje - wybierz wykończenie odpowiednie dla siebie.


Funkcja spania
Gdy zapragniesz więcej miejsca, sięgnij po nie! Mebel został wyposażony w mechanizm który pozwoli Ci w kilka sekund zmienić swoją wersalkę w miejsce do spania, gdy tylko znurzy Cię sen. Śpij w wygodnej dla siebie pozycji kiedy tylko zechcesz!
Powierzchnia spania: 189x118cm

*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 216cm |
| Wysokość | 90cm |
| Głębokość | 95cm |
| Głębokość siedziska | 58cm |
| Wysokość siedziska | 45cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 189x118cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.