Torino III Wersalka (202x100x93) Unimebel
0
Opis
Torino III Wersalka
Specyfikacja:
- Szerokość: 202cm
- Wysokość: 100cm
- Głębokość: 93cm
- Głębokość siedziska: 58cm
- Wysokość siedziska: 45cm
- Wykończenie: tkanina (GC 3)
- Funkcja spania (powierzchnia spania: 188x128cm)
- Pojemnik na pościel
- Sprężyny faliste
- Pianka wysokoodbojowa
- Komfortowe siedzenie
- Konfiguracja modelu: 3W
Co zyskujesz zamawiając produkt "od ręki"?
- Wysoki rabat
- Skrócony czas realizacji



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 202cm |
| Wysokość | 100cm |
| Głębokość | 93cm |
| Głębokość siedziska | 58cm |
| Wysokość siedziska | 45cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 188x128cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.