Tuli 03 Sofa 3-os. z Funkcją Spania (154x97x111) Unimebel Promocja
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuli 03 Sofa
Specyfikacja:
- Szerokość: 154cm
- Wysokość: 97cm
- Głębokość: 111cm
- Wysokość siedziska: 62cm
- Głębokość siedziska: 44cm
- Wykończenie: tkanina (495) + tkanina na bokach (495A)
- Funkcja spania (powierzchnia spania: 194x138cm)
- Pojemnik na pościel
- Konfiguracja modelu: 3SF.PJ
Co zyskujesz zamawiając produkt "od ręki"?
- Wysoki rabat
- Skrócony czas realizacji
W cenie 2 pasujące poduszki prezentowane na zdjęciu z następującym wykończeniem:
- Przód: Tkanina 495
- Tył: Tkanina 495A





*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 154cm |
| Wysokość | 97cm |
| Głębokość | 111cm |
| Głębokość siedziska | 62cm |
| Wysokość siedziska | 44cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 194x138cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.