Viscogreen Lux Materac 100/200 Materasso
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MATERAC 100 X200 cm
Parametry techniczne
| Kolekcja | Materasso |
| Wysokość | 21 cm |
| Twardość | |
| Fyziosystem | - |
| Obciążenie | 170 kg |
| Rodzaj stelaża | Tak |
| Pokrowiec pralny | Tak, ręka 30°C |
| Problemy zdrowotne | Alergia, Ból w krzyżu, , Zimne nogi |
| Gwarancja (roku) | 10 |
|
|
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.