Wersalka Figaro (227x91x94) Unimebel
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wersalka Figaro
Specyfikacja:
- Szerokość: 227cm
- Wysokość: 91cm
- Głębokość: 94cm
- Wysokość siedziska: 45cm
- Głębokość siedziska: 58cm
- Sprężyny faliste
- Bonell - sprężyste siedzenie
- Funkcja spania (pow. leżenia: 189x120cm)
- Pojemnik na pościel
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada przykładowe wykończenie.
Cena bazowa dotyczy tapicerki z grupy A.
Sprawdź nasze konfiguracje - wybierz wykończenie odpowiednie dla siebie.
Dodatkowo do wyboru 2 opcjonalne boki, za które jest naliczana dopłata. Domyślnie wersalka jest zakończona bokami wygiętymi (takie jak na pierwszej miniaturze).


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 227cm |
| Wysokość | 91cm |
| Głębokość | 94cm |
| Głębokość siedziska | 58cm |
| Wysokość siedziska | 45cm |
| Funkcja Spania | Tak |
| Powierzchnia Spania | 189x120cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.