Opcje przeglądania
Bukarest Biurko z szufladami (120x75x60) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Tiffy Biurko z szufladami (110x85x58) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
DX Racer 5 biurko gamingowe wymiary 111/60/45 Mc Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
DX RACER 2 Biurko gamingowe wymiary 140 /66/75 Mc Akcent
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Kolor | czarny |
| Waga | 27,5 kg |
| Podstawa | stelaż T, metal lakier proszkowany czarny |
| Zalety produktu | podkładka na cały blat, uchwyt na kubek, wieszak na słuchawki |
| Blat | w optyce carbonu |
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Riad Konsola z szufladami (110x77x40) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Cartagena Biurko drewniane (120x75x65) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Delia Biurko z szufladami (120x75x65) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Taluca Biurko z szufladami (140x75x60) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Melbourne Biurko (110x90x58) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Cartagena Biurko drewniane (140x75x65) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Nakuru-W Biurko z elektryczną regulacją (120x72-122x60) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Nakuru-S Biurko z elektryczną regulacją (120x72-122x60) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Tori Biurko z kontenerkiem (150x75x67) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych
Tiflis 2 Biurko (140x75x60) MC Akcent
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 30 dni roboczych