Opcje przeglądania
Producent
Kolekcja
-
AMERIKA PL
(1)
-
AQUA Sleep PL
(6)
-
BABY Comfort
(1)
-
BABY Dream
(1)
-
BABY Kokos
(1)
-
BACK Stretch
(9)
-
BIOGREEN Copper PL
(1)
-
Biogreen Line
(8)
-
Coconut Premium
(8)
-
Enviro Oxy
(8)
-
Enviro Oxy Pocket
(8)
-
Hybrid Aquasleep
(2)
-
Hybrid Collagen
(1)
-
Hybrid Herbal
(1)
-
Hybrid Oxygen
(1)
-
KLASIK PL
(8)
-
KOMODOR BIO-EX PL
(8)
-
LAVENDER DUO PL
(1)
-
Lussa
(8)
-
Magic Sleep PL
(1)
-
Natur Biogreen
(8)
-
Octagon
(8)
-
Oxygen Hydrolatex
(8)
-
OXYGEN MOTION
(8)
-
PREMIER BIO-EX LUXUS PL
(1)
-
PREMIER BIOSPRING PL
(8)
-
PREMIER PL
(2)
-
PRIMATOR BIO-EX ROYAL PL
(1)
-
Propolis Shield
(1)
-
Propolis Vital
(8)
-
SPINAL duo
(2)
-
SULTAN TERMOPUR PL
(1)
-
TERMOPUR COMFORT PL
(2)
-
VISCOGREEN LUX PL
(8)
-
Viscostar PL
(1)
Cena
-
od
do
Materac MATERASSO Propolis Vital 180x200 Promocja
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Viscogreen Lux Materac 140/200 Materasso
MATERAC 140 X200 CM
Parametry techniczne
| Kolekcja | Materasso |
| Wysokość | 21 cm |
| Twardość | |
| Fyziosystem | - |
| Obciążenie | 170 kg |
| Rodzaj stelaża | Tak |
| Pokrowiec pralny | Tak, ręka 30°C |
| Problemy zdrowotne | Alergia, Ból w krzyżu, , Zimne nogi |
| Gwarancja (roku) | 10 |
| Kategoria |
|
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Aqua Sleep Materac 200 x200 cm Materasso Promocja 20%
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Materac MATERASSO Hybrid Herbal 160x200
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 10 dni roboczych
Oxygen Motion Materac 200x200 Materasso Promocja 20%
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Materac MATERASSO Propolis Vital 200x200 Promocja
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni
Beast Lavender Materac 140 x 200 cm Materasso Promocja
Dostępność: Dostępny (w magazynie)
Wysyłka w: 5 dni