Atlanta Komoda (175x80x40) MC Akcent
Opis
Atlanta
Specyfikacja:
- Szerokość: 175cm
- Wysokość: 80cm
- Głębokość: 40cm
- 4 drzwi
- 2 szuflady
- Oświetlenie LED białe - białe zimne + pilot
- Wykończenie: lakier biały mat, laminat optyka beton



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 175cm |
| Wysokość | 80cm |
| Głębokość | 40cm |
| Drzwi | 4 |
| Szuflady | 2 |
| Front | lakier biały mat |
| Korpus | płyta MDF, lakier biały mat |
| Blat | laminat optyka beton |
| W zestawie | Oświetlenie LED białe - białe zimne + pilot |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.