Atlanta Komoda (73x113x40) MC Akcent
Opis
Atlanta
Specyfikacja:
- Szerokość: 73cm
- Wysokość: 113cm
- Głębokość: 40cm
- 6 szuflad
- Oświetlenie LED białe - białe zimne + pilot
- Wykończenie: lakier biały mat, laminat optyka beton




*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 73cm |
| Wysokość | 113cm |
| Głębokość | 40cm |
| Szuflady | 6 |
| Front | lakier biały mat |
| Korpus | płyta MDF, lakier biały mat |
| Blat | laminat optyka beton |
| W zestawie | Oświetlenie LED białe - białe zimne + pilot |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.