Barek II Limera (123x148x42) Zakor
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komoda III Limera z oświetleniem
Specyfikacja:
- Szerokość: 123cm
- Wysokość: 148cm
- Głębokość: 42cm
- Wykończenie: lite drewno dębowe (olejowane, natura) / szkło
- 2 półki szerokie drewniane (przedzielone pionowo)
- 4 półki wąskie drewniane
- 2 półki wąskie szklane
- 2x oświetlenie LED (za szklanymi półkami)
Co zyskujesz zamawiając produkt "od ręki"?
- Wysoki rabat
- Skrócony czas realizacji



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 123cm |
| Wysokość | 148cm |
| Głębokość | 42cm |
| Drzwi | 2 |
| Drewno | lity dąb (olej natura) |
| Front | lite drewno dębowe, szkło |
| Korpus | dębowa okleina naturalna |
| W zestawie | 2x oświetlenie LED za szklanymi półkami |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.