Witryna I Limera z oświetleniem (83x200x42) Zakor
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Witryna I Limera z oświetleniem
Specyfikacja:
- Szerokość: 83cm
- Wysokość: 200cm
- Głębokość: 42cm
- Wykończenie: lite drewno dębowe (olejowane, natura) / szkło
- 4 półki wąskie (za drzwiami po lewej stronie)
- 3 półki szerokie
- 2 półki szklane
- Szuflada (ukryta za dużymi drzwiami)
- 2x oświetlenie LED (wmontowane za szklanymi półkami)
Co zyskujesz zamawiając produkt "od ręki"?
- Wysoki rabat
- Skrócony czas realizacji





*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 83cm |
| Wysokość | 200cm |
| Głębokość | 42cm |
| Drzwi | 2 |
| Szuflady | 1 |
| Drewno | lity dąb (olej natura) |
| Front | lite drewno dębowe, szkło |
| Korpus | dębowa okleina naturalna |
| W zestawie | 2x oświetlenie LED za szklanymi półkami |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.