Orlando (natura) Półka dębowa Typ 31 (163x24x20) Dekort
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Orlando
Specyfikacja:
- Szerokość: 163cm
- Wysokość: 24cm
- Głębokość: 20cm
- Korpus: fornirowana płyta wiórowa
- Front: drewno lite / dąb sękaty
- Wykończenie: olej natura / olej bianco / olej bursztyn
- Front i korpus szczotkowany w wykończeniu olej bursztyn
Prezentowany na pierwszej miniaturze model posiada wykończenie olej natura.






*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 163cm |
| Wysokość | 24cm |
| Głębokość | 20cm |
| Materiał | drewno lite / dąb sękaty / fornirowana płyta wiórowa |
| Wysokość siedziska | cm |
| Szerokość | 178cm |
| Wysokość | 40cm |
| Głębokość | 50cm |
| Szuflady | 3 |
| Drewno | dąb sękaty |
| Front | drewno lite / dąb sękaty |
| Korpus | fornirowana płyta wiórowa |
| Ściany tylne | przepust kablowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.