Porto (natura) Szafka dolna RTV Typ 21 (142x61x48) Dekort
Opis
Porto
Specyfikacja:
- Szerokość: 142cm
- Wysokość: 61cm
- Głębokość: 48cm
- Front: drewno lite / dąb czysty
- Korpus: dąb czysty masyw
- Wykończenie: olej natura (gładki)



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 142cm |
| Wysokość | 61cm |
| Głębokość | 48cm |
| Szuflady | 2 |
| Drewno | dąb lity czysty |
| Front | drewno lite / dąb czysty |
| Korpus | dąb czysty masyw |
| Uchwyty | metalowe, kolor srebrny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.