Faro (natura) Półka z półką 1450 mm Typ 30 (145x25x25) Dekort
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Faro
Specyfikacja:
- Szerokość: 145cm
- Wysokość: 25cm
- Głębokość: 25cm
- Korpus: płyta wiórowa fornir dąb
- Front: drewno lite / dąb sękaty
- Wykończenie: olej natura (gładki)



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 145cm |
| Wysokość | 25cm |
| Głębokość | 25cm |
| Materiał | drewno lite / dąb sękaty |
| Wysokość siedziska | cm |
| Szerokość | 145cm |
| Wysokość | 50cm |
| Głębokość | 58cm |
| Szuflady | 2 |
| Drewno | dąb sękaty |
| Front | drewno lite / dąb sękaty |
| Korpus | fornir dąb sęczny |
| Ściany tylne | przepust kablowy |
| Uchwyty | metalowe, kolor srebrny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.