Faro (natura)Komoda mała Typ 48 (175x87x47) Dekort
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Faro
Specyfikacja:
- Szerokość: 175cm
- Wysokość: 87cm
- Głębokość: 47cm
- Korpus: fornir dąb sęczny / płyta wiórowa
- Front: drewno lite / dąb sękaty
- Wykończenie: olej natura (gładki)




*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 175cm |
| Wysokość | 87cm |
| Głębokość | 47cm |
| Drzwi | 2 |
| Szuflady | 3 |
| Drewno | dąb lity sękaty |
| Front | drewno lite / dąb sękaty |
| Korpus | fornir dąb sęczny / płyta wiórowa |
| Uchwyty | metalowe, kolor srebrny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.