Miro Komoda 2D4S (241x84x43) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komoda 2D4S Miro
Specyfikacja:
- Szerokość: 241cm
- Wysokość: 84cm
- Głębokość: 43cm
- 2 drzwi
- 4 szuflady
- 2 półki szklane
- 2 półki drewniane
- Front: nadruk ozdobny
- Korpus: nadruk ozdobny
Dostępne wykończenia:

Front: lakier antracyt wysoki połysk
Korpus: lakier antracyt wysoki połysk

Front: lakier biały wysoki połysk
Korpus: lakier biały wysoki połysk

Front: laminat dąb sonoma
Korpus: laminat dąb sonoma



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 241cm |
| Wysokość | 84cm |
| Głębokość | 43cm |
| Drzwi | 2 |
| Szuflady | 4 |
| Półka | 2 szklane, 2 drewniane |
| Front | nadruk ozdobny |
| Korpus | nadruk ozdobny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.