Miro Szafka RTV mała (122x57x43) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka RTV mała Miro
Specyfikacja:
- Szerokość: 122cm
- Wysokość: 57cm
- Głębokość: 43cm
- 1 drzwi
- 1 szuflada
- 1 półka
- Front: nadruk ozdobny
- Korpus: nadruk ozdobny
Dostępne wykończenia:

Front: lakier antracyt wysoki połysk
Korpus: lakier antracyt wysoki połysk

Front: lakier biały wysoki połysk
Korpus: lakier biały wysoki połysk

Front: laminat dąb sonoma
Korpus: laminat dąb sonoma
*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 122cm |
| Wysokość | 57cm |
| Głębokość | 43cm |
| Drzwi | 1 |
| Szuflady | 1 |
| Półka | 1 |
| Front | nadruk ozdobny |
| Korpus | nadruk ozdobny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.