Miro Witryna 2-drzwiowa (121x166x43) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Witryna Miro
Specyfikacja:
- Szerokość: 121cm
- Wysokość: 166cm
- Głębokość: 43cm
- 2 drzwi
- 2 półki drewniane
- 2 półki szklane
- Opcjonalne oświetlenie LED
- Front: nadruk ozdobny
- Korpus: nadruk ozdobny
Dostępne wykończenia:

Front: lakier antracyt wysoki połysk
Korpus: lakier antracyt wysoki połysk

Front: lakier biały wysoki połysk
Korpus: lakier biały wysoki połysk

Front: laminat dąb sonoma
Korpus: laminat dąb sonoma



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 121cm |
| Wysokość | 166cm |
| Głębokość | 43cm |
| Drzwi | 2 |
| Półka | 2 drewniane, 2 szklane |
| Front | nadruk ozdobny |
| Korpus | nadruk ozdobny |
| Dodatkowe informacje | opcjonalne oświetlenie LED |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.