Santori Komoda Typ 01 (150x78x44) MC Akcent
Opis
Santori
Specyfikacja:
- Szerokość: 150cm
- Wysokość: 78cm
- Głębokość: 44cm
- 3 drzwi
- 2 szuflady
- Drzwi i szuflady z cichym domykiem
- Front: drewno dębowe
- Korpus na zewnątrz: okleina naturalna dębowa
- Uchwyty: metal, optyka nikiel mat



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 150cm |
| Wysokość | 78cm |
| Głębokość | 44cm |
| Drzwi | 3 drzwi z cichym domykiem |
| Szuflady | 2 szuflady z cichym domykiem |
| Front | drewno dębowe |
| Korpus | okleina naturalna dębowa |
| Uchwyty | metal, optyka nikiel mat |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.