Santori Kredens Typ 05 (150x121x37) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Santori
Specyfikacja:
- Szerokość: 150cm
- Wysokość: 121cm
- Głębokość: 37cm
- 3 drzwi z cichym domykiem
- Oświetlenie LED w opcji
- Front: drewno dębowe, szkło
- Korpus na zewnątrz: okleina naturalna dębowa
- Uchwyty: metal, optyka nikiel mat



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 150cm |
| Wysokość | 121cm |
| Głębokość | 37cm |
| Drzwi | 3 drzwi z cichym domykiem |
| Front | drewno dębowe, szkło |
| Korpus | okleina naturalna dębowa |
| Uchwyty | metal, optyka nikiel mat |
| Dodatkowe informacje | Oświetlenie LED w opcji |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.