Santori Witryna wąska lewa Typ 10 (60x208x37) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Santori
Specyfikacja:
- Szerokość: 60cm
- Wysokość: 208cm
- Głębokość: 37cm
- Drzwi z cichym domykiem
- Szklana półka
- Oświetlenie LED w opcji
- Front: drewno dębowe, szkło
- Korpus na zewnątrz: okleina naturalna dębowa



*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 60cm |
| Wysokość | 208cm |
| Głębokość | 37cm |
| Drzwi | Drzwi z cichym domykiem |
| Półka | Szklana |
| Front | drewno dębowe, szkło |
| Korpus | okleina naturalna dębowa |
| Dodatkowe informacje | Oświetlenie LED w opcji |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.