Cesena Komoda Typ 05 (135x123x37) MC Akcent
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cesena
Specyfikacja:
- Szerokość: 135cm
- Wysokość: 123cm
- Głębokość: 37cm
- 2 drzwi drewniane
- 1 drzwi przeszklone
- 1 szuflada
- 1 klapa
- Oświetlenie LED w opcji
- Korpus i fronty: lakier grafitowy mat
- Aplikacje: dąb lity dziki, olejowany
- Nogi i uchwyty: metal grafitowy mat


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 135cm |
| Wysokość | 123cm |
| Głębokość | 37cm |
| Drzwi | 2 drewniane + 1 przeszklone |
| Szuflady | 1 |
| Front | lakier grafitowy mat |
| Korpus | lakier grafitowy mat |
| Nogi | metal grafitowy mat |
| Uchwyty | metal grafitowy mat |
| Aplikacje | dąb lity dziki, olejowany |
| Dodatkowe informacje | oświetlenie LED w opcji |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.