Cesena Szafka RTV Typ 30 (195x67x50) MC Akcent
Opis
Cesena
Specyfikacja:
- Szerokość: 195cm
- Wysokość: 67cm
- Głębokość: 50cm
- 2 drzwi
- 2 szuflady
- Korpus i fronty: lakier grafitowy mat
- Aplikacje: dąb lity dziki, olejowany
- Nogi i uchwyty: metal grafitowy mat




*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 195cm |
| Wysokość | 67cm |
| Głębokość | 50cm |
| Drzwi | 2 |
| Szuflady | 2 |
| Front | lakier grafitowy mat |
| Korpus | lakier grafitowy mat |
| Nogi | metal grafitowy mat |
| Uchwyty | metal grafitowy mat |
| Aplikacje | dąb lity dziki, olejowany |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.