Cesena Komoda wysoka Typ 22 (90x134x37) MC Akcent
Opis
Cesena
Specyfikacja:
- Szerokość: 90cm
- Wysokość: 134cm
- Głębokość: 37cm
- 1 drzwi drewniane
- 1 drzwi przeszklone
- 4 półki drewniane
- 2 półki szklane
- Korpus i fronty: lakier grafitowy mat
- Aplikacje: dąb lity dziki, olejowany
- Nogi i uchwyty: metal grafitowy mat


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 90cm |
| Wysokość | 134cm |
| Głębokość | 37cm |
| Drzwi | 1 drzwi drewniane / 1 drzwi przeszklone |
| Półka | 4 półki drewniane / 2 półki szklane |
| Front | lakier grafitowy mat |
| Korpus | lakier grafitowy mat |
| Nogi | metal grafitowy mat |
| Uchwyty | metal grafitowy mat |
| Aplikacje | dąb lity dziki, olejowany |
| W zestawie | oświetlenie LED |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.