Cesena Szafka wysoka Typ 11 (45x201x37) MC Akcent
Opis
Cesena
Specyfikacja:
- Szerokość: 45cm
- Wysokość: 201cm
- Głębokość: 37cm
- 1 drzwi
- 4 półki
- Korpus i fronty: lakier grafitowy mat
- Aplikacje: dąb lity dziki, olejowany
- Nogi i uchwyty: metal grafitowy mat


*Zdjęcia poglądowe. Wszelkie akcesoria nie są częścią zestawu.
Dane techniczne
| Szerokość | 45cm |
| Wysokość | 201cm |
| Głębokość | 37cm |
| Drzwi | 1 |
| Półka | 4 |
| Front | lakier grafitowy mat |
| Korpus | lakier grafitowy mat |
| Nogi | metal grafitowy mat |
| Uchwyty | metal grafitowy mat |
| Aplikacje | dąb lity dziki, olejowany |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.